اجرای دکل مخابراتی

اجرای دکل مخابراتی
یکی از مهمترین مراحل ساخت و تولید دکل نصب آن می باشد که چنانچه اصولی و بر مبنای محاسبات و با بکار گیری تجهیزات و نیروی انسانی کارآمد و مجرب انجام نپذیرد ، تمامی مراحل ساخت و چه بسا مراحل بعدی و بهره برداری های آتی از دکل را تحت الشعاع قرار خواهد داد . از این رو توجه به این مهم بسیار پر اهمیت خواهد بود .در این راستا و در تکمیل سایر خدمات دکل در حوزه دکل های مخابراتی مفتخریم تا اعلام داریم با سابقه ای بسیار درخشان در این بخش آمادگی نصب تمامی انواع دکل ها در تمام نقاط را دارا می باشیم . علاوه بر نصب توانسته ایم با بهره گیری از نیروی کارآمد و متخخص در نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی این امکان را فراهم آوریم تا پروسه تکمیل و راه اندازی یک دکل را تا انتها به نحوی شایسته و در خور شما مشتریان گرامی انجام دهیم . تمامی موارد ذکر شده با بالاترین ضریب اطمینان و ریزترین محاسبات مهندسی انجام گرفته که علاوه بر آن تضمین و سوابق کاری ما اطمینان خاطر شما را تا حد امکان فراهم خواهد ساخت .
در مرحله نصب با توجه به نوع دکل تجیزات و نحوه نصب متفاوت می باشد به عنوان مثال برای نصب دکل های خود ایستا تجهیزاتی همچون جرثقیل و محاسبات ریز و دقیق مهندسی نیازمند است ولی در نوع مهاری نصب این دکل با توجه به مهارت و تجربه نصاب معمولا بدون نیاز به تجهیزات خاصی صورت می گیرد که بدیهی است حتی در نصب دکل های مهاری دقت و محاسبات دقیق از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد که خوشبختانه پرسنل فنی دکل توانایی نصب و راه اندازی انواع دکل را با بالاترین دقت در حداقل زمان ممکن دارا می باشند .

تولید دکل های مخابراتی

خوشبختانه امروزه با توجه به وجود امکانات ، معادن و نیروی کار در سطح عالی کشور ما توانسته جایگاه بسیار مهمی در صنعت تولید و ساخت دکل درجهان بدست آورد تا جایی که به اذعان مدير عامل شرکت توليد کننده دکل های خطوط نيرو و مخابرات در سال 1381 ایران در رده سوم تولید کننده گان دکل های انتقال نیرو قرار داشته است . شرکت دکل با توجه به این مهم و در راستای بهبود و پیشرفت قدم در این عرصه نهاد که با توجه به امکانات و ملزومات تعبیه گردیده توانسته ایم در این صنعت قدم های محکم و استواری برداریم . امروزه کارخانه دکل یکی از مجهزترین و تکمیل ترین کارخانجات در زمینه تولید انواع دکل از قبیل : خودایستا ( چهاروجهی ، سه وجهی ) منوپل ( پایه دوربین ، روشنایی ) مهاری ( G35 , G45 ... ) و .... می باشد .
بدیهی است تولید دکل شامل مراحل و پروسه عظیم و پیچیده خاص خود می باشد که دکل سعی بر آن کرده است تا با ارائه یک پکیج کامل از خدمات تولید دکل شامل : طراحی ( یک طرح مطمئن ، مقرون به صرفه و حرفه ای ) ،تهیه ملزومات اولیه ساخت دکل ، بکار گیری نیروی کاملا مجرب و متخصص در زمینه ساخت انواع دکل ، گالوانیزه و رنگ آمیزی دکل های سفارشی بنا به درخواست سفارش دهنده ، نصب و بهره برداری از دکل ، نگهداری و پشتیبانی از دکل . در وقت و سرمایه مشتریان ایجاد صرفه جویی نمایید تا سفارش دهنده بتواند با دیدی باز و بدون دغدغه خاطر اقدام به تصمیم گیری و ارائه سفارش دهد . علاوه بر موارد ذکر شده جهت تولید و ارائه دکل خدماتی همچون چاه ارت ، ارائه صاقه گیر استاندارد و غیره نیز از جانب دکل ارائه می گردد تا تمامی مراحل از ابتدایی ترین گام ها تا بعد از راه اندازی و بهره وری به صورت یکجا در یک مجموعه انجام گیرد تا بدین صورت خدمات به صورت مستقیم و بدون واسطه ارائه شود . در نتیجه قیمت تمام شده بهینه می گردد .

طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2021